قوانین تعمیرگاه مجاز سامسونگ

قوانین تعمیرگاه مجاز سامسونگ، مبتنی بر اصل احترام به حقوق مشتریان و کاربران محترم پی ریزی و ارائه شده است . مرکز سخت افزار ایران زیرمجموعه های بسیاری دارد که از جمله ی آن می توان به تعمیرگاه مجاز سامسونگ اشاره کرد . تعمیرگاه مجاز سامسونگ سال های متمادی است که در حیطه ی عیب یابی و رفع ایراد محصولات مختلف تولید شده توسط کمپانی سامسونگ فعالیت می نماید . از جمله این دستگاه ها می توان به : تبلت ، موبایل ، لپ تاپ ، آل این وان ، پرینتر ، دستگاه های کپی و … اشاره کرد .

همانطور که می دانید هر مرکز و نهادی برای حفظ نظم و رسیدن به موفقیت به داشتن سلسله قوانینی نیازمند است . به همین دلیل قوانین تعمیرگاه مجاز سامسونگ طراحی و مصوب شده اند . درواقع این قوانین است که به این مرکز اعتبار بخشیده و موجبات اعتماد کاربران را فراهم می کنند . شما عزیزان می توانید با مطالعه ی بخش زیر اطلاعات جامع و کاملی در زمینه ی فعالیت های این مرکز به دست آورید . درحقیقت در این بخش سعی داریم به معرفی کامل شرکت بپردازیم .

مرکز تعمیرات سامسونگ ، تعمیرگاه مجاز محصولات سامسونگ می باشد . این مرکز با استفاده از دو عنصر  تعمیرکاران و تکنسین های چیره دست و خلاق و تجهیزات پیشرفته و درجه یک ، در حیطه ی آنالیز و رفع ایراد دستگاه های سامسونگ ، فعالیت می کند . تعمیرگاه مجاز سامسونگ درحال حاضر آماده ی ارائه ی انواع خدمات به کلیه ی کاربران در اقصی نقاط کشور می باشیم . باید به این مطلب اشاره نماییم که قرار گرفتن نمایندگی رسمی سامسونگ در جایگاهی والا و رفیع به دلیل رضایت مشتریان از کیفت خدمات این مرکز می باشد .

قوانین تعمیرگاه مجاز سامسونگ

شرح قوانین تعمیرگاه مجاز سامسونگ

کاربران دستگاه های تولید شده توسط کمپانی سامسونگ می توانند با آسودگی خاطر محصول خود را جهت تعمیر به دست تکنسین ها و مهندسین تعمیرگاه مجاز سامسونگ بسپارند . لازم به ذکر است کادر فنی این مجموعه به نحوی دستگاه شا عزیزان را تعمیر می نمایند که پس از دریافت محصول شاهد افزایش کارایی آن خواهید بود ( همانند روز اول ) . این مرکز همواره به مشنتریان محترم توصیه می نماید تعمیر محصول خود را به دست افراد مجرب و کاربلد بسپارند ؛ چون در غیر این صورت موجبات به وجود آمدن خسارات زیادی را به دستگاه خود فراهم کرده اند .

با وجود کیفیت بالای محصولات سامسونگ بروز ایرادات و اشکالت ریز و درشت در دستگاه امری است کاملا طبیعی ( به دلیل استهلاک دستگاه ) . شما عزیزان چنانچه با نقص و ایراداتی در دستگاه الکترونیکی یا ارتباطی خود مواجه شدند می توانند با آرامش خیال به تعمیرگاه مجاز سامسونگ مراجعه کرده و دستگاه خود را به دست تکنسین های زبده ی ما بسپارند . به دلیل استفاده ی نمایندگی سامسونگ از کادر حرفه ای متخصص و ابزارآلات تعمیر درجه یک و مدرن کاربران همواره نسبت به فعالیت تعمیرگاه مجاز سامسونگ

ابراز خرسندی کرده اند . همین خشنودی شما عزیزان است که به پرسنل مجموعه توان ارائه ی خدمات تعمیراتی با کیفیت را می دهد . خاطرنشان می سازیم کارشناسان تعمیرگاه مجاز سامسونگ در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به ارائه ی خدمات می پردازند .

مقررات تعمیرگاه مجاز سامسونگ

 • کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند.
 • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز سامسونگ آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مشتریان گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند ؛ مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکان پذیر می باشد.
 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد ، تعمیرگاه مجاز سامسونگ مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد.
 • دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان می دهند ، بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و این مرکز تعهدی در قبال آن ندارد.
 • تعمیرگاه مجاز سامسونگ، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند ؛ کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد.
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد ، دستگاه درصورت باز شدن در این مرکز از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید.
 • تعمیرگاه مجاز سامسونگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد.
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در این مرکز ۴۸ ساعت می باشد.
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز سامسونگ قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود . در این قبض علاوه بر نام مشتری ، آدرس و شماره ی تماس ، قسمتی با عنوان اظهارت مشتری وجود دارد که به مشتریان گرامی این امکان را می دهد تا عیوب دستگاه خود را شرح دهند . قسمت بعدی که بسیار مهم می باشد بخش توضیحات است که توسط کارشناسان فنی تکمیل خواهد شد . دارنده ی این قبض صاحب دستگاه محسوب می گردد ، و باید در مراجعات بعدی و هنگام تحویل دستگاه آن را همراه داشته باشد.
 • کارشناسان تعمیرگاه مجاز سامسونگ پس از طی مراحل عیب یابی و انجام بررسی های لازم ، نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر را به اطلاع مشتریان گرامی می رسانند.
 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز سامسونگ، تعمیر را آغاز خواهند کرد.
 • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد.
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز تعمیرگاه مجاز سامسونگ ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته به طول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز سامسونگ مراتب لازم را به اطلاع مشتریان خواهند رساند ، لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد.
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز سامسونگ با مشتریان گرامی تماس گرفته ؛ وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر ، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد.
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه، تعمیرگاه مجاز سامسونگ تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، سامسونگ سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 • در صورتی که دستگاه سامسونگ قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز تعمیر و یا حتی باز شده است ، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز سامسونگ را از این موضوع آگاه گردانید. در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

تکنسین های نمایندگی سامسونگ در واحدهای تعمیرات تفکیک شده ای به عیب یابی و تعمیر دستگاه کاربران می پردازند . تعمیرگاه مجاز سامسونگ با طراحی پارت های تعمیر تفکیک شده تخصصی ترین تعمیرات را به کاربران گرامی ارائه می دهد . طراحی واحدهای تعمیر به شکل مجزا موجب گشته ، کارشناسان در هر پارت تعمیرات مربوط به یک محصول را انجام دهند . واضح است تمرکز بر تعمیر یک محصول سبب افزایش راندمان کار مهندسین می گردد . به دلیل مجزا بودن کارگاه های فنی تعمیرگاه مجاز سامسونگ ، کاربران برای دریافت انواع سرویس و تعمیرات دستگاه خود باید به واحد مرتبط با دستگاه خود مراجعه نمایند .

کادرفنی ما پس از اتمام پروسه ی تعمیر به ارائه ی گارانتی نیز می پردازند .تعمیرگاه مجاز سامسونگ با در دست داشتن مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات دنیا زیر نظر مجرب ترین کارشناسان به فعالیت می پردازد . مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان دو اصل عمده در نمایندگی سامسونگ می باشد . نمایندگی سامسونگ یکی از شرکتهای معتبر و باسابقه در زمینه ی تعمیرات تخصصی دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی تولید شده توسط این کمپانی در ایران عزیزمان است . این مرکز تاکنون به واسطه ی کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته موفقیت های ارزنده ای را به دست آورده است . خاطرنشان می سازیم تمامی خدمات تعمیر در این مرکز به همراه ارائه ی گارانتی انجام می شود .

آموزش مخفی کردن فایل عکس در اندروید

آموزش مخفی کردن فایل عکس در اندروید

تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی Note 20 Ultra

تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی Note 20 Ultra

مشکل آی سی شارژ موبایل سامسونگ

رفع مشکل آی سی شارژ موبایل سامسونگ

سی پی یو موبایل سامسونگ

تعمیر سی پی یو موبایل سامسونگ

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+