تعویض گلس گوشی سامسونگ

اگر گوشی سامسونگ دارید حتما برای یک بار هم که شده نسبت به تعویض گلس گوشی سامسونگ اقدام نموده اید. یکی از وظایف اصلی گلس گوشی این است که از صفحه نمایش اصلی گوشی در برابر خطرات محافظت نماید به همین دلیل در اولین برخورد و یا ضربه به گوشی نخستین قسمتی که دچار نقص می شود همان گلس گوشی می باشد. اگر نا چار به تعویض گلس گوشی سامسونگ خود هستید  اصلا نگران نباشید زیرا متخصصان ما در مرکز تعمیر موبایل سامسونگ آماده ارائه بهترین خدمات به شما کاربران گرامی می باشد.

تعویض گلس گوشی سامسونگ

آموزش تعویض گلس ال سی دی موبایل سامسونگ

منظور از تعویض گلس ال سی دی موبایل سامسونگ، عوض کردن همان لایه شیشه ای است که توسط کارخانه روی ال سی دی نصب شده تا تاثیر شدت ضربه ها را کنترل کند. وقتی گوشی می افتد یا فشار زیادی به آن وارد می شود، ممکن است نمایشگر ترک خورده و بشکند، این شکستگی گاهی نیاز به تعویض تاچ و ال سی دی داشته و گاهی نیز تنها با تعویض گلس ال سی دی رفع می گردد.

تشخیص نیاز به تعویض هر یک، بستگی به شدت آسیب وارده دارد. گلس ال سی دی روی سطح LCD گوشی پرس شده و به همین دلیل جدا سازی آن و انجام پروسه ی تعویض گلس ال سی دی گوشی Samsung کار راحتی نیست. برای این کار، باید با استفاده از ابزار خاصی، گلس یا همان لایه ی شیشه ای پرس شده را از روی ال سی دی برداشت. این کار علاوه بر ابزار به مهارت بالایی هم نیاز دارد. اگر اشتباهی رخ دهد، خطر آسیب دیدن نمایشگر و حتی تاچ گوشی بسیار بالا خواهد بود.

نکاتی که باید هنگام تعویض گلس گوشی سامسونگ رعایت شود

از نظر خیلی از کاربران تعویض گلس گوشی سامسونگ کار بسیار راحتی می باشد اما باید این نکته را مورد توجه قرار داد که اگر در تعویض گلس گوشی سامسونگ اندکی بی احتیاطی گردد باعث آسیب رسیدن به صفحه نمایش اصلی گوشی می شود که همین امر هزینه این کارا تا چندیدن برابر افزایش می دهد. لذا باید بدانید که ما در تعمیر موبایل سامسونگ با گرد آوری متخصصان و کارشناسان ذبه این نوید را به شما مشتریان گرامی می دهیم که شما می توانید با مراجعه به مرکز تعمیر موبایل سامسونگ با خیال آسوده نسبت به تعویض گلس گوشی سامسونگ خود نمایید.

  • تعویض گلس گوشی سامسونگ در محیطی عاری از گرد و غبار
  • تمیز بودن کامل دست ها (عاری بودن از هر گونه چربی و کثیفی)
  • پاک کردن تمام و کمال صفحه نمایش (برای این کار می توانید از یک پارچه لطیف، بدون پرز و آغشته به الکل استفاده نمایید)
  • توجه به سمت و سوی صفحه نمایش گوشی جهت چسباندن گلس (دقت کنید که دوربین و اسپیکر برچشب با دوربین و اسپیکر گوشی یکجا باشد).
  • در چسباندن گلس نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهید. عدم توجه به این کار سبب ایجاد حباب در زیر گلس می شود. حباب هایی که گاه رفع آنها ممکن نیست.

اقدامات مهم در تعویض گلس گوشی سامسونگ

در تعویض گلس گوشی  سامسونگ مهم ترین نکته این است که از شدت خرابی اطلاع دقیقی پیدا کنیم. بدین معنا که اگر  شدت ضربه وارده کم باشد و  تنها منجر به شکستگی گلس شده است دیگر نیازی به تعمیرات ال سی دی نخواهد بود و تنها گلس تعویض می شود. در تعویض گلس گوشی سامسونگ ، صفحه نمایش اصلی دستگاه روی آن باقی میماند و عملکرد دستگاه ۱۰۰ درصد به کیفیت نخستین باز می گردد. ضمن اینکه هزینه این کار نصف هزینه تعویض تاچ و ال سی دی است.

نکته شایان ذکر در باب شکستگی گلس آن است که این اتفاق روی تاچ و عملکرد صفحه نمایش شما تاثیری نخواهد گذاشت . هنگامی که گوشی از دست تان می افتد و ترک برمی دارد شکستن گلس آن نسبت به حالت های بعدی خوشبینانه ترین حالت است. تعویض گلس گوشی سامسونگ در قیاس با تعویض ال سی دی سامسونگ، هزینه کمتری خواهد داشت.

احتمال شکستگی LCD در حین تعویض گلس گوشی سامسونگ

به دلیل بالا بودن حساسیت در تعویض گلس گوشی سامسونگ باید بدانید آن است که در حین این کار، احتمال شکستگی ال سی دی گوشی وجود دارد.ظرافت ال سی دی اکثر گوشی ها، جداسازی گلس از ال سی دی و تمیز کردن ال سی دی از چسب UV، بسیار حساس و ریسکی است. در بعضی موارد ممکن است ال سی دی در حین جداسازی گلس دچار شکستگی یا ترک گردد که این اتفاق، امری اجتناب ناپذیر است. غالب تعمیرگاه ها تعهدی در قبال شکستن ال سی دی در حین تعویض گلس گوشی سامسونگ ندارند بنابراین بهتر است پیش از تحویل دستگاه خود، این مسئله را مورد پرسش قرار دهید. البته در اکثر مدل ها احتمال سالم ماندن LCD بالای ۹۵ درصد است.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در زمینه تعمیرات تخصصی گوشی ها و تبلت های سامسونگ ، خدمات تعمیر ، فروش و آموزش تعمیرات سامسونگ بسیار خلاق عملکرده و خدمات با کیفیت بالا به کاربران ارائه می نماید. کارشناسان حاضر در واحدهای تعمیرات سامسونگ به دلیل دارا بودن مدارک آکادمیک این حوزه و حضور در همایش های بین المللی تخصصی-آموزشی قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در این دستگاه می‌باشند. دراین بخش لازم می دانیم جهت اطلاع رسانی به کاربران ، واحدهای تخصصی تعمیرات سامسونگ را معرفی نماییم.

تعمیرات گوشی سامسونگ

واحد تعمیرات گوشی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ

واحد تعمیرات تبلت سامسونگ

مراقبت از گوشی
تاریخچه موبایل سامسونگ
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+