تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ از جمله تعمیرات حساس و نسبتا پر دردسری است که در صورت احمال کاری، عواقب نا خوشایندی را به دنبال خواهد اشت. همه ما به خوبی می دانیم که صفحه نمایش هر گوشی پل ارتباطی ما بین دستگاه و کاربر است و در صورت خرابی و آسیب این بخش عملا دستگاه کارایی خود را از دست می دهد و بی مصرف خواهد شد.

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

فرق تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ با تعویض گلس

گلس همان شیشه بیرونی گوشی است که روی ال سی دی و تاچ قرار گرفته است. پیوسته این احتمال وجود دارد که با شکستگی شیشه بیرونی دستگاه، شیشه ی فوقانی صفحه نمایش گوشی شما بشکند اما پیکسل های صفحه آسیب نبیند و تاچ آن هم به خوبی کار کند و کارایی خود را حفظ کند. در این صورت فقط با تعویض گلس به احتمال بسیار زیاد مشکل حل خواهد شد، اما همیشه نقطه بدتری هم وجود دارد و ممکن است آسیب وارد شده به دستگاه شما بسیار جدی بوده و کارایی ال سی دی را تحت الشعاع قرار داده باشد. در نتیجه برای تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ خود مجبور خواهید بود اقدامات ویژه ای را انجام دهید. انجام این کار همواره ریسک بالایی دارد،پس توصیه می کنیم  این کار توسط افراد غیر متخصص انجام نشود.

اهمیت تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

اگر لکه های تیره و ترک های تار عنکبوتی در ال سی دی گوشی خود مشاهده کردید یا با خطوطی شبیه به ریخته شدن جوهر ویا حتی خروج جوهر از داخل دستگاه و در نهایت تیره و تاریک شدن صفحه نمایشگر مواجه شدید، باید سریعا برای تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ از طریق مراکز رسمی و مطمئن اقدام کنید.

چگونگی تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

تعویض ال‌سی‌دی  آسیب‌دیده‌ گوشی‌ سامسونگ مستلزم داشتن تجربه‌ی کافی است. معمولا گوشی را باید از پشت باز کرد، هرچند در پاره ای از محصولات- به خصوص گوشی‌هایی که بدنه‌ی یکپارچه فلزی دارند- از سمت نمایشگر باز می‌شوند. ابتدا باید حرارتی ملایم به اطراف نمایشگر وارد شود تا چسب به کار رفته به تدریج چسبندگی خود را از دست بدهد. گاهی محلول و اسپری‌های خاصی برای از بین بردن چسب تعدادی از دستگاه ها نیز وجود دارد. در هنگام باز کردن هر یک از قطعات داخلی باید به کانکتورهایی که به صورت تخت هستند و اصطلاحاً فلت نامیده می‌شوند، توجه بسیار زیادی کرد که مبادا آسیب ببینند و پاره شوند.

توجه به لایه ی تاچ و ال سی دی

توجه کنید که گاهی لایه‌ی دیجیتایزر (تاچ) از لایه‌ی نمایشگر (LCD) جداست و همین‌طور ممکن است لایه‌ی محافظی که از جنس گوریلا گلس است هم جدا باشد و از طریق چسب به دو لایه‌ی دیگر چسبیده شده باشد. در این صورت جدا کردن تاچ‌اسکرین از LCD باید با دقت مضاعف انجام شود تا ال‌سی‌دی آسیب نبیند. متخصصان ما بیشتر تاکید دارند که تا جای ممکن ال سی دی اوریجینال دستگاه تعمیر و ترمیم شود و فقط در شرایط اضطراری اقدام به تعویض ال سی دی دستگاه می کنند.

تعمیرات سامسونگ

با همه گیر و فراگیر شدن استفاده از گوشی های سامسونگ، بحث نیاز به یک مرکز رسمی و مجاز در حوزه تعمیرات محصولات این کمپانی بزرگ پر رنگ تر می شود. تیم تخصصی ما در مرکز تعمیرات سامسونگ با بهره گیری از ابزرآلات و تجهیزات پیشرفته و تکیه بر آرشیو قطعات اوریجینال این کمپانی، پروسه با کیفیت و بی نظیر تعمیرات را در اختیار کاربران عزیز قرار می دهد.

نمایندگی سامسونگ

مرکز نمایندگی سامسونگ مرکز امن و مطمئن خرید انواع محصولات این کمپانی عظیم است. با توجه به گستره بسیار عظیم محصولات این کمپانی، نمایندگی سامسونگ خدمات خود را در بخش های تخصصی و حرفه ای به صورت مجزا و منفک ارائه می دهد. با مراجعه به مرکز نمایندگی سامسونگ برای همیشه از اصل و اوریجینال بودن دستگاه خود اطمینان حاصل کنید و از خرید خود لذت ببرید. به علاوه این مرکز با برگزاری کلاس های آموزشی اختصاصی سامسونگ، به پرورش استادکاران و تکنسین های حرفه ای اقدام نموده و مسیر موفقیت را برای رسیدن به قله موفقیت هموار ساخته است.

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ
مشکلات رایج گلکسی S8
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+